Start ... » Regulamin - Informacyjny Polski Internetowy - Katalog Stron WWW

Regulamin

Regulamin Katalogu - katalog.info-pl.net:

§ 1.
Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę do Katalogu Stron Internetowych - katalog.info-pl.net, aby strona została dodana do katalogu konieczna jest akceptacja tego regulaminu.

§ 2.
Katalog - katalog.info-pl.net nie przyjmuje stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.

§ 3.
Katalog - katalog.info-pl.net nie przyjmuje odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym.

§ 4.
Katalog - katalog.info-pl.net nie przyjmuje stron o innym adresie domenowym a kierującym do tej samej strony co inna istniejąca już w Katalogu.

§ 5.
Nie akceptujemy podstron. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona. Nie dodajemy do Katalogu stron o tematyce erotycznej. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie lub niezawierających prawie żadnej treści.

§ 6.
Wpis do Katalogu musi być poprawny gramatycznie, stylistycznie i ortograficznie. Nie można zamieszczać adresów, telefonów, ofert cenowych, znaków specjalnych i symboli.

§ 7.
Katalog Stron Internetowych - katalog.info-pl.net powstał w wyniku pasji i decydujemy o dodaniu stron na podstawie odczuć subiektywnych, nie stanowi to wyniku jakichkolwiek badań i nie powinno być brane pod uwagę przy podejmowaniu lub prowadzeniu jakiejkolwiek działalności.

§ 8.
W Katalogu katalog.info-pl.net można dodawać podkategorie i strony. Podkategoria niewłaściwie dobrana będzie usuwana.

§ 9.
Redaktorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu.

§ 10.
Strony w Katalogu - katalog.info-pl.net są moderowane.

§ 11.
Katalog - katalog.info-pl.net nie wymaga zamieszczenia linku zwrotnego, prosimy jednak o zamieszczenie odnośnika tekstowego na dodawanej stronie.

§ 12.
Najnowsze strony dodane do Katalogu katalog.info-pl.net są promowane poprzez kanał RSS.

§ 13.
Aby umieścić stronę w Katalogu katalog.info-pl.net należy: umieścić link zwrotny, wysłać SMS lub skorzystać z płatności dotpay.

§ 14.
Płacisz za rozpatrzenie wpisu, moderatorzy katalogu zastrzegają możliwość odrzucenia wpisu bez podania powodu a koszty zgłoszenia wpisu nie będą zwracane.

§ 15.
Katalog - katalog.info-pl.net nie odpowiada za utracone wpisy oraz przyczyny techniczne. Katalog może zostać usunięty bez konkretnej przyczyny, będziemy jednak starali się utrzymać dodane strony tak długo jak będzie to możliwe.

§ 16.
Strony, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego. Wpis który został zaakceptowany i nie spełnia warunków regulaminu zostanie usunięty. 

© katalog.info-pl.net - All Rights ReservedStatystyka PageRank:

Statystyki katalogu:

  • Stron: 80
  • Kategorii: 15
  • Podkategorii: 189
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 15
  • IP: 347
  • BL:
  • PR: